III Liga - do jednego kosza Nenufar - NDM 120:37

alt

alt

III liga - w Bielsku Podlaskm przegrana z byłym drugoligowcem

III - ligowy mecz z Turem Bielsk Podlaski nasza drużyna rozpoczęła z animuszem. Ale przeciwnicy również chcieli postawić swoje warunki gry. Obie drużyna grały mocną szybką koszykówkę,   lecz mało skuteczną. Szybciej drogę do kosza znalazł nasz zespół i w pewnym momencie I kwarty prowadziliśmy już 20:6.  W tej kwarcie dobrze spisywali się Gąsiorek, Pawłowski , Stanisławajtys, Myszkowski. Kwarta skończyła  się jednak wynikiem 24:16 . W drugiej kwarcie nasza gra pikowała w dół. Popełnialiśmy dużo prostych strat i tą kwartę przegraliśmy 22:12. (dalej w więcej)

Więcej…

III Liga - Żubry za mocne dla Nenufara

Sobotni mecz z drużyną Białegostoku nie wypadł dobrze. Choć wygraliśmy 2 kwarty, wynik końcowy nie był korzystny dla naszej drużyny. Po dobrej I kwarcie prowadziliśmy 17:15 i wydawało się, że dobra grę kontynuować będziemy w dalszej części meczu, ale niestety. Drużyna Żubrów posiadająca dobrych zawodników obwodowych sprawiła naszej obronie wiele problemów .  II kwartę przegrywaliśmy wysoko, bo  41:14 . Gra zupełnie się nie kleiła, popełnialiśmy proste błędy i graliśmy słabo w obronie. Naszym
rywalom wychodziło w tej kwarcie wszystko, łącznie z rzutem z połowy w ostatniej sekundzie I połowy meczu. W III kwarcie nasza drużyna poprawiła grę w obronie,ale mecz utrzymywał się w granicach 20 oczek.  Cieszyć może  gra w IV kwarcie ,którą wygraliśmy 36:29,ale wynik końcowy był  jednak niekorzystny , gdyż nasza drużyna uległa 111:84.
Na uznanie zasługuje gra Arkadiusza Gąsiorka 32pkt. oraz Kamila Pawłowskiego 18pkt . Nie najlepsza postawa młodych graczy, którzy  mogliby prezentować się dużo lepiej. Na to liczymy w kolejnych spotkaniach (R.K.)

alt

III Liga - Hutnicy "przypiekli" Nenufara w ... 2 min

NENUFAR KODE - HUTNIK BMA WARSZAWA 51:71 (32:27)

Rewelacyjne 3/4 meczu Nenufara, jak na początek to... rewelacja. Arek The Best

altIII L Nen.-Hutn.W-wa

Pierwszy mecz Nenufara w III lidze. Już samo zgłoszenie naszej drużyny jest dużym sukcesem. Tym samym spełnilismy marzenie zmarłego niedawno prezesa Tomka Chrzanowskiego (uczciliśmy pamięć minutą ciszy), oraz zrealizowaliśmy zaplanowany 8 lat temu  plan.
Mecz:
Hutnicy z Warszawy trochę pokpili sprawę i na otwarcie meczu nie mieli jeszcze całej drużyny, a nasi zagrali z  animuszem i skutecznie. Przez dwie kwarty pod koszami "rządził" Arek Gąsiorek. Kapitan Nenufara był w każdym elemencie skuteczny, a w całym meczu zdobył  aż 19 pk. Zespół Hutnika do doświadczona drużyna, o zdecydowanie lepszych warunkach fizycznych i z dużymi ambicjami II ligowymi.

KS Legion Legionowo - SKK Siedlce 95:37
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS 2 Wołomin 44:55