EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishLatvianLithuanianEstonian

Get Adobe Flash player

 

SPORTOWA MARKA MIASTA dla UKS NENUFAR 5

Home Nenufar Cup Ełk

Nenufar Cup Ełk

VII Nenufar Cup Ełk 2014

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW r.2002/03

VII NENUFAR CUP

EŁK 17-19.X.2014

Więcej…

VI Nenufar Cup Ełk 2013

Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

VI NENUFAR CUP 18-20.X.2013

Startujące drużyny – r. 2001                 
1. BC HITO Kohtla-Jarve (EST)           
2. BC Region 2000 Grodno (BY)       
3. ŻSM Marijampol I (LT)       
4. UKS Basket 47 Białystok
5. SK Marcus Tallinn (EST)
6. ŻSM Marijampol II (LT)
7. MOSiR Bielsk Podlaski    

8. UKS Nenufar 5 Ełk

INTERNATIONAL MINI BASKETBALL TOURNAMENT

( CHŁOPCY URODZENI W/BOYS BORN IN 2001) `

VI NENUFAR CUP Ełk 2013

OCTOBER 18-20. 2013

Drużyny startujące w turnieju/Teams participating in the tournament:

1. BC HITO/JOHVI (EST)                   5. MOSiR Bielsk Podlaski (PL)

2. SK Marcus Tallinn (EST)                6. ŻSM Marijampo I (LT)
3. BC Region 2010 Grodno (BY)        7. ŻSM Marijampol II (LT)
4. UKS 47 Białystok (PL)                   8. UKS NENUFAR 5 EŁK (PL)
                                                              

Date: 18-20 październik/october 2013

Place: Miejsce/sports centre MOSiR in Ełk, Primary School Number 5 in Ełk

Propozycje organizacyjne:
W każdej grupie wystartuje po 4 drużyny. System „każdy z każdym” + mecze o miejsca w niedzielę,

- drużyna składa się z 12 zawodników + 2 opiekunów,

- kosze na wysokości 2,60, piłka nr 6,

- czas gry zatrzymywany:   4 x 8 min,

- wg. przepisów mini koszykówki,
- celny rzut z faulem + 1, rzut za 3 pkt.
- jeden czas w kwarcie dla trenera,

- krycie „każdy swego”, przy różnicy 25 pkt. krycie od połowy, dogrywka 2 min,

PODZIAŁ NA GRUPY/TEAMS

Groupa A

Groupa B

1.   UKS NENUFAR 5 Ełk (PL)

1. UKS 47 Białystok (PL)

2. SK Marcus Tallinn (EST)

2.   BC Region 2010 Grodno (BY)

3. MOSiR Bielsk Podlaski (PL)

3. BC HITO/JOHVI (EST)

4. ŻSM Marijampol II   (LT)

4. ŻSM Marijampol I (LT)

ROZGRYWKI W GRUPACH/GAME TIMETABLE:

21.X.11 PIĄTEK/FRIDAY               

match

time

group

teams

Score/wynik

1.

09.00

B

HITO/Johvi Grodno

2.

10.15

A

Marijampol I Białystok

3.

11.30

B

Tallinn Marijampol II

4.

12.40

A

Ełk

Bielsk Podl.

5.

13.50

B

Marijampol I

Grodno

6.

15.00

A

Tallinn

Ełk

7.

16.10

B

Białystok

Hito

8.

17.20

A

Marijampol II

Bielsk Podl.

18.30

THE OPENING OF THE TOURNAMENT

Drużynowy Konkurs rzutów wolnych

22.X.11 SOBOTA/SATURDAY

match

time

group

teams

Score/wynik

9.

09.00

A

Tallinn

Bielsk Podl.

10.

10.15

B

Marijampol I

HITO

11.

11.30

A

Ełk

Marijampol II

12.

12.45

B

Grodno

Białystok

“KRZYŻÓWKA”/„CROSS GROUPS GAMES”

match

time

group

teams

Score/wynik

13.

15.00

3A-4B

14.

16.15

3B-4A

15.

17.30

1B-2A

16.

18.45

1A-2B

Drużynowy konkurs rzutów za “3”

23.X.11. NIEDZIELA/SUNDAY

match

time

group

teams

score

17.

08.00

VII-VIII

18.

08.00

V - VI

19.

09.15

III -IV

20.

10.30

I - II

11.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU / THE END OF THE TOURNAMENT IV NC

Nenufar Cup - historia

        
III NC UKS Nenufar 5 Ełk          II NC  ŻSM Marijampol- LT          I NC MKS MOS Ochota W-wa
alt
IV NC UKS Piotrówka Radom                                                                                                                                                         2011 wygrała UKS Piotrówka Radom. 2010(III) wygrał NENUFAR w 2009(II) ŻSM Marijampol (LT) a w 2008(I) MKS MOS Ochota W-wa                                                                                                                                                      

V Nenufar Cup Ełk 2012 - mały jubileusz



Więcej…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama