EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanishLatvianLithuanianEstonian

Get Adobe Flash player

 

SPORTOWA MARKA MIASTA dla UKS NENUFAR 5

Home Wiadomości

Wiadomości

z programu "Mam Talent" TVN prosto do Ełku

Za miesiąc (21-23.X.) jubileuszowy X Nenufar Cup z udziałem 7 drużyn. W tym 4 zagranicznych...
Podczas otwarcia turnieju wystąpi Andrzej FourEyed Adamczyk, który w najbliższą sobotę 21.09.16 o godz. 20.00 zaprezentuje swój program w programie TVN "Mam Talent".
alt

Przeżyjmy TO jeszcze raz. Krajowy Finał Energa Basket Cup z SP 5 w roli głównej

W załączeniu zdjęcia z turnieju marzeń:
FOTO SERWIS:
Mistrzostwa Polski - Finał

Hubert Łałak i jego koledzy, niejednokrotnie lekceważeni przez rosłych rywali dotarli na sam szczyt. Do pełnego szczęścia zabrakło 1 min. !!! Minimalna porażka 3 pkt. (30:33). Pkt. zdobyte przez naszych zawodników (baz meczu finałowego (prot. otrzymamy później).:
Hubert Łałak - 83 (42,3%), Oskar Chrzanowski - 55 (28,1%), Brajan Mroczkowski - 23 (11,8%), Jakub Pamrowski - 18 (9,2%), Bartosz Strażewicz - 9 (4,6%), Filip Półbratek - 6 (3,1%), Kacper Murawski - 2 (1,0%).
alt

Dzień Dziecka

alt

Martyna i Iza - wspaniałe dzieci rodziny Nenufara. Dzisiaj już pełnoletnie panienki.
alt
Michał i Łukasz Kolendowie na topie koszykarskiej przygody, pozostałym życzę aby znaleźli swoją drogę...
alt
Powodzenia "maluchy", nie tylko w sporcie


SP 5 NAJMŁODSZĄ DRUŻYNĄ TURNIEJU

 

FINAŁ KRAJOWY ENERGA BASKET CUP

układ gier w piątek (hala ZSOg. w Gdyni ul. Władysława IV 54)
1-4   4 Skierniewice - 2 Opole
2-3   6 Kwidzyń - 5 Ełk
4-3   2 Opole - 5 Ełk
1-2   4 Skierniewice - 6 Kwidzyń
2-4   6 Kwidzyń - 2 Opole
3-1   5 Ełk - 4 Skierniewice

GDAŃSK, 14 -17.06.2016

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1

PROGRAM POBYTU REPREZENTACJI WOJEWÓDZTW W GDAŃSKU

14.06.2016 (wtorek)

Przyjazd reprezentacji szkolnych w miejsce zakwaterowań (hotele) na terenie Gdańska godz. 1500-1800. Godz. 1830-1930 - kolacja w miejscu zakwaterowania.

Godz. 2000 - odprawa techniczna kierowników reprezentacji w GDAŃSKIM DOMU TURYSTYCZNYM „DŁUGIE OGRODY” Gdańsk, ul. Rzęsna 1    (Tel. 58/ 320-20-74).

Na odprawie opiekunowie zespołów zobowiązani są do przedstawienia karty zgłoszenia zespołu, wydruku z SRS, ważnych legitymacji szkolnych oraz oświadczeń rodziców.

Do legitymacji wystawionej po 30.09.2015r wymagane jest zaświadczenie podpisane przez dyrektora szkoły, że uczeń uczęszcza do szkoły od początku roku szkolnego.

I DZIEŃ 15.06 (środa)

Godz. 630-730 - śniadanie w miejscu zakwaterowania.

Godz. 900 - uroczystość otwarcia turnieju w Hali 100-lecia w Sopocie ul. Haffnera 55

Godz. 1015 -1800 - rozgrywki na 8 salach szkolnych .

Godz. 1330-1430 – obiad w miejscu rozgrywania zawodów.

Godz. 1930-2030 – kolacja w miejscu zakwaterowania.

II DZIEŃ 16.06 (czwartek)

Godz. 700-830 – śniadanie w miejscu zakwaterowania.

Godz. 930-1800 – rozgrywki na 4 salach szkolnych.

Godz. 1330-1430 – obiad w miejscu rozgrywania spotkań.

Godz. 1900-2000 – kolacja w miejscu zakwaterowania.

III dzień 17.06 (piątek)

Godz. 700 -830 – śniadanie w miejscu zakwaterowania.

Godz. 900-1300 – rozgrywki na 3 salach szkolnych i Ergo Arenie.

Godz. 1200-1300 – obiad w miejscu rozgrywania zawodów.

Godz. 1200-1330 – obiad na Ergo Arenie.

 

 

Godz. 1400-1500 – uroczyste zakończenie turnieju – Ergo Arena. (Info - wiecej)

Więcej…

Ślepry z Ełku w kopalni w Wieliczce

Nenufarki (Ślepry) praktykowały w kopalni soli w Wieliczce. Efekt: każdy przywiózł reklamówkę "słonego złota".
Orginalne stroje, latarki, maski. Chłopcy wykonywali badania, pomiary, uczyli się sygnałów alarmowych. Na koniec każdy był "pasowany" na poczatkującego górnika i otrzymał certyfikat.

Wieliczka - kopalniaFOTO SERWIS - prosto z kopalni
alt

Adam Parzych zaprasza Nenufarki na Camp do Warszawy

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce !

altBasketball Results

Oficjalnie: Basketball Results Camp odbędzie się w dniach 11-20 lipca 2016 na Warszawskiem Bemowie. Zobacz szczegóły: www.basketballresults.pl
Be Ready!
alt

alt

PUCHAR SOLNY r. 05 - WIELICZKA 2016

 

TERMINARZ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINIKOSZYKÓWKI

O PUCHAR SOLNY 2016

 

 

GRUPA   A                    GRUPA B                             GRUPA C                GRUPA D

1 UKS REGIS Wieliczka 4 MKS Dąbrowa Górnicza 7 UKS 27 Katowice II   10 Nenufar Ełk

2 Gim 2 Przemyśl            5 Legion Legionowo          8 MKKS Rybnik       11 MUKS 1811 Tarnów

3 UKS 27 Katowice I     6 Radwan Sport Kraków   9 SP 37/Cracovia Kr-ów 12 MKS Grójec

 

PIĄTEK                               SEKTOR A                                      SEKTOR B

13.30   UKS 27 Katowice II - SP37/ Cracovia Kraków           Nenufar Ełk – MUKS Tarnów

14.45   MKS Dąbrowa Górnicza- Radwan Sport Kraków      UKS 27 Katowice II – GIM 2 Przemyśl

16.00   MKKS Rybnik – SP 37/Cracovia Kraków                     MKS Grójec – MUKS 1811 Tarnów                 

17.00                          UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

17.20 Legion Legionowo – Radwan Sport Kraków      UKS REGIS Wieliczka – UKS 27 Katowice I

18.35   MKKS Rybnik – UKS 27 Katowice II               Nenufar Ełk – MKS Grójec

19.50   MKS Dąbrowa Górnicza – Legion Legionowo UKS REGIS Wieliczka – GIM 2 Przemyśl

21.00               Seans filmowy – o koszykówce przed snem ( aula  na terenie ośrodka)

Po 1 dniu tworzymy grupy E i F z następującego klucza

Grupa E: 1 i 2 miejsce Grupa A oraz 1 i 2 miejsce Grupa B

Grupa F :1 i 2 miejsce z grupy C oraz 1 I 2 miejsce Grupa D

Miejsca 3 z grup grają każdy z każdym

                                  

SOBOTA                              SEKTOR A                                                  SEKTOR B

9.00                                         B2 – A 1                                                        D2 – C1

10.20                                     C2 – D 1                                                        B1 – A2         

11.40                                       A3 – B3                                                         C3-D3

13.00                                       B1 – A1                                                         C2 – D2

14.20                                      A2 – B2                                                         C1 – D1                                

15.40                                      A3 – C 3                                                        B3 – D3

17.00   półfinały 5-8              4 m z E – 3 m z F                   3 m z E – 4 m z F

18.20   półfinały 1-4               2 m z E – 1 m z F                   1 m z E – 2 m z F

 

20.00 MECZ PÓŁNOC (Olsztyn, Wielichowo, Sieraków, Grójec, Warszawa, Sieraków, Białołęka)

                       POŁUDNIE (Wieliczka, Kraków, Przemyśl, Katowice, Ostrawa, Pribor)

                       - po 2 zawodników z zespołów awansujących do 1- 8 i po 1 z miejsc 9-16  

ORGANIZATOR ZIBI – oraz konkursy.

 

NIEDZIELA                      SEKTOR A                                       SEKTOR B

8.30                                        A3 – D3                                             B3 – D3

9.50                                        o 5 miejsce                                         o 3 miejsce

11.10                                      konkursy                                            mecz o 7 miejsce

12.30                                                                          FINAŁ

13.30                                      UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Do zdobycia Puchar Solny, MLŻ i... wyjazd do Italii

...Stowarzyszenie UKS REGIS Wieliczka
Powiatowy Park Rozwoju w Wieliczce mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolski turniej mini koszykówki  O Puchar Solny...

Chłopcy z r. 2005 jadą do Wieliczki na Ogólnopolski Turniej, który odbędzie się w dn. 13-15.V.2016.
Wyjazd już w czwartek 12.V.2016r.

21 maja w Białymstoku rozegrany zostanie Finał MLŻ (r.05) - chłopcy wygrali ligę bez porażki.

14-17 czerwca (r.03) nasza drużyna zagra w krajowym finale Energa Basket Cup.

i następnego dnia wyjazd, tym razem do Matery na jeden z najbardziej prestiżowych turniejów (r.05) w Italii.
A.P.D. PIELLE MATERA
VIA Lucana 247/bis - 75100 MATERA - ITALY
Tel/Fax +39/0835/314372 - +39/329/6556671
http://www.piellematera.it
alt

Więcej artykułów…

Kadra UKS Nenufar 5 - III liga

III Liga -juniorzy

lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama