Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
ul. Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0
Firma Kontraktim zajmuje się kompleksową budową hal, które służą jako magazyny i miejsca funkcjonowania różnego typu firm produkcyjnych. Zakres działalności firmy można określić jako generalne wykonawstwo. Oznacza to tworzenie obiektów od podstaw (planowanie, projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń) do momentu zatwierdzenia hali przez właściciela. Projektowanie obiektów stalowych jest szczególnie ważne, ponieważ od tego zależy ich funkcjonalność. Każdy metr kwadratowy hali ma swoją cenę, dlatego należy ją odpowiednio rozplanować i z niej korzystać. Należy mieć świadomość, że hala produkcyjna to obiekt, który wymaga dokładnego zaplanowania, aby wszystkie maszyny odpowiedzialne za kolejne etapy produkcji były odpowiednio rozmieszczone. Projekt hali oczywiście zależy od jej przeznaczenia. W przypadku magazynu produkty, które mają być w nim przechowywane, zależą od profilu działalności firmy będącej właścicielem terenu. Towary lekkie mogą być przechowywane w pozycji pionowej - w takim przypadku konieczne jest zapewnienie sposobu dostępu do nich.

Każdy projekt tworzony przez firmę Kontraktim jest optymalizowany pod względem funkcjonalnym i kosztowym. Pozwala to inwestorowi zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ racjonalizacja budżetu ogranicza wydatki na rzeczy, które można wykonać taniej. Oszczędności związane z budową hali muszą być rozsądne, wtedy jest ona również bezpieczna. Kontraktim, we współpracy ze sprawdzonymi firmami podwykonawczymi, stara się dostosować planowanie i kosztorysowanie inwestycji do specyficznych potrzeb działalności firmy.

Podjęcie współpracy z firmą Kontraktim jest gwarancją, że realizacja projektu przebiegnie zgodnie z naszymi założeniami. Biuro projektowe firmy umożliwia monitorowanie planów i modyfikowanie ich zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bogate doświadczenie pracowników - wykwalifikowanych inżynierów - sprawia, że projekt odpowiada najnowszym standardom i specyficznym wymaganiom. Oszczędza to również czas pracowników i zwiększa efektywność ich pracy. Firma Kontraktim jest zaangażowana w organizację prac ziemnych, montaż wszystkich elementów oraz izolację hali. Proces produkcji często wymaga, aby w zakładzie panowały określone warunki. Sprzęt, który to umożliwia, również musi mieć swoje miejsce. W razie pytań należy kontaktować się bezpośrednio z firmą. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej kontraktim.com.
Wyświetleń: 207
Komentarze