Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby pomagać firmom w zminimalizowaniu opłat za prąd. Samodzielna kadra biegłych w swojej dziedzinie doradców, wspiera we wdrożeniu najrozsądniejszej, jeśli chodzi o pieniądze, umowy. Misją IRE jest to, aby firmy mogły znacznie mniej wydawać. Wyjątkowo chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora ze zwykłym działaniem firmy. Instytut Rozwoju Energetyki ciągle się rozwija i dąży do wywalczenia potężnego dofinansowania z funduszy europejskich oraz osiągnięcia miana jednostki badawczo-rozwojowej.

https://ire.info.pl/porownywarka/

Niewiele Polek i Polaków wie, że dostawca energii zależy od tego, gdzie się mieszka. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii również można zdecydować skąd mamy „elektryczność” w gniazdku.To naturalne, że olbrzymie przedsiębiorstwa zużywają dużo energii elektrycznej i niemało za to płacą - w skali półrocza robi się z tego pokaźna kwota. Wybór korzystnej taryfy dobranej do własnych wymagań może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie posiada firma i generować oszczędności.


W kwestii zmiany dostawcy gazu także ważne jest rozeznanie w ofertach. Pomoc eksperta może okazać się sporym ułatwieniem, w szczególności dla właścicieli firm nieposiadających doświadczenia w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu często okazują się zaskakująco duże. Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych firm - co pozwala płacić mniejsze rachunki za ogrzewanie i inne media. Zebranie w całość wielu dostępnych taryf, bardzo ułatwia wprowadzenie pozytywnych zmian. Pozwala to być dobrze gospodarującym budżetem i świadomym konsumentem.


Specjaliści w zakresie doradztwa energetycznego proponują optymalną instalację fotowoltaiczną, która pozwoli na samodzielne produkowanie energii elektrycznej przez firmę, co pozwala obniżyć koszty opłat. Pracownicy IRE zajmują się też ustalaniem najbardziej korzystnej opcji cenowej, ale i poszukiwaniem kruczków w obecnych taryfach klienta.

Optymalizacja ceny gazu ziemnego nie jest taka prosta, jak w przypadku prądu. Tutaj - zmieniają się aspekty, które trzeba brać pod uwagę. Wymagana stałość przesyłu i inna specyfika warunków umowy, nie uniemożliwia analitykom IRE sprostania takiemu wyzwaniu.


IRE to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru lepszej taryfy energetycznej dla dużych i małych firm. Bezpłatna analiza i pełna zaangażowania pomoc we wdrożeniu bardziej rozsądnych rozwiązań to tylko nieliczne z powodów za które doceniany jest Instytut. Twoja firma, z pewnością, może sporo zaoszczędzić!

Wyświetleń: 2324
Komentarze