FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590
Telefon komórkowy: 531753590
Strona www: https://www.fitkick....


Ocena: 0

Kondycja ruchowa jest niezbędna dla każdego. Rzutuje na jakość życia i zdrowotność. Żaden człowiek nie może długo utrzymywać tej samej pozycji - na przykład siedzącej. Z tego powodu pracujący w biurach winni starać się uprawiać sport systematycznie. To pozwoli im utrzymanie równowagi ciała i ducha. Niedobór aktywności i nieodpowiednie nawyki związane z jedzeniem mogą być przyczyną nadwagi. To znowuż może być przyczyną problemów zdrowotnych. Polecamy umówić się na spotkanie u FitKick - Artura Caba, on pobudzi nas do modyfikacji nawyków i wprowadzi trochę sportu do naszego kalendarza.

Trener personalny w Krakowie FitKick zachęca do troski o dobry wygląd ciała. Zazwyczaj ograniczają przekonania, że to za trudne. Nie trenujemy regularnie, bo nie ma bodźca, jaki dałby zapał. Nie potrafimy wyznaczać sobie dążeń poza pracą. FitKick wesprze w uzyskaniu wyglądu o jakim marzymy i oprócz tego zestaw ćwiczeń, który na zawsze doda się do grafiku.

Systematyczne aktywności to początkowy element sukcesu. FitKick dostosowuje stopień trudności do potrzeb i predyspozycji klienta. Aktywność ruchowa może dawać zadowolenie, ponieważ dostarcza hormony szczęścia. Artur Caba rozpoczyna pracę od wywiadu z osobą, która do trenera personalnego się zgłasza. Zyskuje fakty o zdrowiu i zachowaniach. Istotne jest, by ćwiczenia dopasować indywidualnie. Różne są potrzeby - jedni pragną schudnąć pozostali kształtować mięśnie.

Jedzenie jest bardzo istotne, gdy pragniemy zachować piękną sylwetkę i świetne samopoczucie. FitKick dobiera menu dopasowane do wymagań klienta. Połączenie diety i treningu potrafi dawać dobre efekty. FitKick oferuje motywację w modyfikacji sposobu żywienia. Zrzucanie wagi stanie się skuteczne i bezpieczne. Kontaktuj się z nim mailowo i telefonicznie. Dane znajdziesz na stronie internetowej oraz na jego kanałach w mediach społecznościowych.


Wyświetleń: 2490
Komentarze