GoRepair
Informacje
Lokalizacja
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to krakowski punkt naprawy urządzeń mobilnych oraz notebooków. To adres, gdzie dobrze jest się wybrać z problemem rozbitego ekranu urządzenia. Warto wiedzieć, że istnieje zasadnicza różnica między rozbitą szybką a zniszczonym wyświetlaczem. Pracownicy Go Repair to wiedzą i nie naciągają klientów na dodatkowe koszty. Również iPady można skutecznie naprawić w tym punkcie. Pomoc serwisu może okazać się nieodzowna w sytuacji upadku sprzętu z nawet małej wysokości. Urządzenia elektroniczne bywają niezwykle wrażliwe - szczególnie te najnowszej generacji. Specjaliści Go Repair będą pomocni gdy wystąpią problemy z baterią - najczęstszym powodem serwisu smartfonów.

Przyjazna dla użytkownika strona firmowa

Firma Go Repair posiada na stronie internetowej wiele przydatnych treści. Przynoszą one przydatne dla użytkownika odpowiedzi dotyczące użytkowania telefonów i problemów, jakie często w nich mają miejsce. Można przeczytać jak dezynfekować laptop z zanieczyszczeń, jakie codziennie się na jego powierzchni zbierają.

Informacje o statusie naprawy

Serwis urządzenia w Go Repair pozwala mieć informacje o naprawie zawsze na bieżąco. Oddanie swojego smartfonu do punktu serwisowego może dać się zrealizować bez opuszczania domu i bezpiecznie - wystarczy kliknąć odpowiednią zakładkę, zapakować szczelnie urządzenie i oddać pracownikowi firmy kurierskiej. Warto mieć świadomość, że Go Repair przed wysyłką sprawnego laptopa każdorazowo go sprawdza. Daje to pewność, że regeneracja się zakończyła pomyślnie.

Naprawa urządzeń wielu marek

Go Repair zajmuje się naprawą smartfonów i laptopów popularnych marek takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo, a także Apple. Specjaliści są zaznajomieni z elektroniką nie od dziś - zyskali więc spore doświadczenie w tym obszarze. Poza tym w dalszym ciągu zdobywają wiedzę. Niedawno wypuszczone na rynek telefony są przez pracowników Go Repair także opanowane.

Wyświetleń: 21
Komentarze