PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
692 072 288 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 692 072 288
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
PIX Agency jest firmą, która specjalizuje się w sesjach fotograficznych dla firm. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię komercyjną, korporacyjną, wnętrz czy produktów, ma doświadczenie i pasję, by uchwycić ulotne chwile podczas reportażu z wydarzeń branżowych i pokazać osobowość modela podczas sesji wizerunkowej. Materiały zdjęciowe wykonane przez PIX Agency można z powodzeniem wykorzystać do budowania wizerunku firmy, także w Internecie.

Fotografia biznesowa pomaga przedstawić pracowników i kierownictwo firmy w jak najlepszym świetle. Dobre zdjęcie może pokazać mocne strony oraz wywołać u odbiorcy uczucie podziwu. Zdjęcia powinny pokazywać profesjonalizm, zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do świata. Można to podkreślić poprzez odpowiednie pozy i atrybuty. Zdjęcia biznesowe są idealne do profili firmowych w mediach społecznościowych i pokazania autorów artykułów na portalach branżowych.

Fotografia eventowa może być wykorzystywana do dokumentowania ważnych dla firmy wydarzeń. Dzięki temu można pokazać przedsiębiorstwo z innej strony. Imprezy firmowe i konferencje stwarzają okazję do robienia zdjęć, które następnie można umieścić w galerii na stronie internetowej firmy. Jest to świetny sposób na zachęcenie internautów do dłuższego zatrzymania się w witrynie.

Fotografia produktowa jest szczególnie skuteczna w przypadku firm prowadzących sklepy internetowe. Jasne, odpowiednio oświetlone zdjęcia mogą wpłynąć na wrażenia klienta i zwiększyć jego skłonność do zakupu. W przypadku witryny sklepu internetowego jakość i rozdzielczość zdjęć produktów może wpłynąć na jej estetykę i reputację marki. Obraz wygląda na bardziej wiarygodny i niezawodny. W przypadku fotografii produktowej warto zatrudnić fotografa, który dysponuje profesjonalnym sprzętem i oświetleniem, a także posiada umiejętności pozwalające na oddanie faktur i tekstur różnych przedmiotów. PIX Agency zaprasza do kontaktu! Choć ma siedzibę w Krakowie, wykonuje zlecenia również na terenie Warszawy, Katowic i Wrocławia.
Wyświetleń: 232
Komentarze